5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI7 W B850 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart 10.836,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 10836.65
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI7 W AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 14+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Ready for Advanced AI PC

Satıcı: Amazon.com.tr

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 11309
Asus Tuf Gamıng B850M-PLUS Wıfı7 W Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan Matx 14+2+1 Güç Aşamaları, 1xgen5 M.2, Ready For Advanced Aı Pc

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 11299.00
ASUS TUF B850M-PLUS WIFI7 W AM5 DDR5 8000+(OC) MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 11299.00
Asus Tuf Gaming B850m-plus Wifi7 W Ddr5 8000mhz Oc M.2 Hdmı/dp/usb-c Pcıe 5.0 Am5 Matx Anakart

Satıcı: ebz

11.310,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 11310.38
Asus Tuf Gaming B850m-plus Wifi7 W Ddr5 8000mhz Oc M.2 Hdmı/dp/usb-c Pcıe 5.0 Am5 Matx Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

11.706,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 11706.39
Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: incehesap

11.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 11769.00
Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

11.856,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 11856.63
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI7 W DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 AM5 ATX BEYAZ 11.966,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 11976
Asus Tuf Gamıng B850m-Plus Wıfı 7 Amd Anakart Beyaz

Satıcı: Dfsbilgisayar

12.148,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 12148.70
Asus Tuf Gamıng B850m-Plus Wıfı7 W Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

12.164,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 12164.20
ASUS TUF GAMING B850M-PLUS WIFI7 W 8000Mhz(OC) M.2 AM5 mATX Anakart 12.117,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

12 12127
ASUS TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: incehesap

12.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 12279.00
Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

12.299,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 12299.88
ASUS TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: DFS Bilgisayar

12.852,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

15 12852.00
Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.074,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

16 13074.63
Asus Tuf Gamıng B850M-PLUS Wıfı 7 Amd anakart Beyaz

Satıcı: İntekzo

18.381,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 18381.60

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Beyaz 10.836,65 TL
Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Siyah 10.836,65 TL

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 11 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 30 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming B850M-Plus WiFi7 W AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.