4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi İntel B860 8800 MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 mATX Anakart

Satıcı: ebz

9.675,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 9675.63
Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi İntel B860 8800 MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 mATX Anakart

Satıcı: lumorateknoloji

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 9799.00
Asus TUF Gaming B860M-PLUS WIFI DDR5 8800Mhz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.990,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 9990.09
ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI7 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1851p mATX 10.096,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10106
ASUS TUF Gaming B860M-PLUS WIFI 8800Mhz(OC) M.2 1851p mATX Anakart 10.227,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 10237
ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI LGA1851 DDR5 DP HDMI MATX ANAKART

Satıcı: Lumora Teknoloji | 4 yorum

10.377,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 10377.43
Asus TUF Gaming B860M-PLUS WIFI DDR5 8800Mhz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

10.395,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 10395.32
ASUS TUF GAMING B860M PLUS WIFI Intel mATX anakart, 12+1+2+1 80A DrMOS güç aşamaları, DDR5, PCIe 5.0, 3xM.2 yuvaları, WiFi 7, 2.5Gb Ethernet, DisplayPort, HDMI, DP Alt modlu USB 20Gbps Tip-C

Satıcı: Amazon.com.tr

10.458,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 10468.36
ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI Intel B860 Soket 1851 DDR5 8800Mhz (OC) M.2 Anakart 10.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 10669.00
ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI LGA1851 DDR5 DP HDMI MATX ANAKART

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 10999.00
ASUS TUF Gaming B860M-PLUS WiFi 8800MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP mATX Anakart 10.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11009
ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI Intel B860 LGA1851 DDR5 8800 DP HDMI Type-C 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 12+1+2+1 Güç Aş

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.241,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 11241.33
ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI Intel B860 Soket 1851 8800+(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11299.00
ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI Intel B860 LGA1851 DDR5 8800 DP HDMI Type-C 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 12+1+2+1 Güç Aş

Satıcı: onlinealisverisyap

11.581,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 11581.25
ASUS TUF Gaming B860M-PLUS WIFI + ROG STRIX LC AIO Bundle

Satıcı: Amazon.com.tr

20.661,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 20671.63

Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming B860M-Plus (90MB1JW0-M0EAY0) LGA 1851 Soket Anakart Wi-Fi: Yok 9.599,00 TL
Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi (90MB1JV0-M0EAY0) LGA 1851 Soket Anakart Wi-Fi: Var 9.675,63 TL

Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Yok
• Diğer Yuvalar PCIe x4

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming B860M-Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.