Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming X870-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus TUF Gaming X870-PLUS Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: Prime

16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 16199.00
Asus Tuf Gamıng X870-Plus Wıfı Amd Am5 Ddr5 Atx

Satıcı: Dfsbilgisayar

16.447,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 16447.80
Asus TUF Gaming X870-Plus WIFI AMD X870 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

16.498,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 16498.05
Asus TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD X870 Soket AM5 DDR5 8000+(OC) MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: DFS Bilgisayar

16.555,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 16565.68
Asus TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD X870 DDR5 M.2 HDMI/USB PCIe 5.0 AM5 Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

16.555,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 16555.68
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD AM5 DDR5 ATX

Satıcı: DFSBilgisayar

16.555,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 16555.69
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD AM5 DDR5 ATX

Satıcı: Hepsiburada | 20 yorum

16.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 16649.00
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD X870 Soket AM5 DDR5 8000+(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 16999.00
Asus TUF Gaming X870-Plus WIFI AMD X870 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

17.562,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 17562.53
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

17.835,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 17845
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: ZmTeknoloji

17.854,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 17864
Asus Tuf Gamıng X870-Plus Wıfı-7 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

18.122,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 18122.50
ASUS TUF Gaming X870-PLUS WIFI 8000mhz(OC) RGB M.2 AM5 ATX Anakart 18.328,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 18338
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD X870 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart

3 yorum

19.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 19269.00
Asus Tuf Gamıng X870-PLUS Wıfı Ddr5 8000MHZ 1xhdmı 2xusb4 4xm.2 Am5 Atx (Amd Am5 9000/ 8000/ 7000 Seri Işlemci Uyumlu)

Satıcı: Zorexpress

19.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 19450.00
ASUS TUF Gaming X870-PLUS WiFi 8000MHz(OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart 19.399,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 19409
Asus TUF GAMING X870-PLUS WIFI AMD X870 DDR5 M.2 HDMI/USB PCIe 5.0 AM5 Anakart

Satıcı: netsiparis

19.559,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

17 19559.04

Asus TUF Gaming X870-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming X870-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming X870-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 2 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming X870-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.