Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming X870-Pro WiFi7 W Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO AMD X870 AM5 DDR5 9600 HDMI 2xUSB4 4x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 5GBİT LAN ATX

Satıcı: Amazon.com.tr

19.777,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 19787
Asus Tuf Gamıng X870-pro Wıfı7 W Neo Ddr5 Hdmı-dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx Beyaz

Satıcı: magic

19.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 19699.00
ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO AMD X870 Soket AM5 8600Mhz O.C. DDR5 WiFi 7 + BT ATX AMD Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

19.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 19699.00
Asus TUF Gaming X870-PRO WIFI7 W Neo AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: Magic Teknoloji

20.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 20299.00
Asus Tuf Gamıng X870-pro Wıfı7 W Neo Ddr5 Hdmı-dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx Beyaz

Satıcı: ebz

20.028,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 20028.39
ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO 9600Mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 20.900,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 20910
ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

21.078,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21088
ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX BEYAZ

Satıcı: ZmTeknoloji

21.119,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 21129
Asus Tuf Gamıng X870-Pro Wıfı7 W Neo Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

21.264,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 21264.10
Asus Tuf Gamıng X870-Pro Wıfı7 W Neo Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx Beyaz

Satıcı: ramazanmutlu

21.302,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 21302.10
Asus Tuf Gamıng X870-PRO Wıfı7 W Neo

Satıcı: Hepsiburada

21.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 21439.00
ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO AMD X870 Soket AM5 8600Mhz O.C. DDR5 WiFi 7 + BT ATX AMD Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

21.696,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 21696.81
ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 AT

Satıcı: onlinealisverisyap

22.199,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 22209.63
ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO AMD X870 AM5 DDR5 9600 HDMI 2xUSB4 4x M2 USB3.2 WiFi 7

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

22.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 22299.00
ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO AMD X870 Soket AM5 DDR5 9600MHz(OC) M.2 Anakart 22.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 22459.00
Asus TUF Gaming X870-PRO WIFI7 W Neo AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

24.198,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 24198.12
Asus Tuf Gamıng X870-PRO Wıfı7 W Neo, 4xddr5, 4xm.2, Hdmı, Dp, Type-C, Wi-Fi 7, Bluetooth V5.4, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: MAESKO

31.160,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

17 31160.09

Asus TUF Gaming X870-Pro WiFi7 W Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming X870-Pro WiFi7 W Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
512 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming X870-Pro WiFi7 W Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming X870-Pro WiFi7 W Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.