5.0 (2 oy) / 1 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming X870E-Plus WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

ASUS TUF GAMING X870E-PLUS WIFI7 8000MHz OC DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

19.190,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 19190.35
ASUS TUF GAMING X870E-PLUS WIFI7 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

19.530,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 sn önce

2 19540
ASUS TUF GAMING X870E-PLUS WIFI7 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX 19.549,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 sn önce

3 19559
Asus Tuf Gamıng X870e-plus Wıfı7 Ddr5 Hdmı-dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ramazanmutlu

19.616,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 19616.24
Asus Tuf Gamıng X870e-plus Wıfı7 Ddr5 Hdmı-dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: onlinealisverisyap

19.720,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 19720.26
Asus Tuf Gamıng X870e-Plus Wıfı7 Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

19.842,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 19842.90
Asus Tuf Gamıng X870e-Plus Wıfı7 Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: onlinealisverisyap

20.045,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 20045.20
ASUS TUF GAMING X870E-PLUS WIFI7 8000MHz OC DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

20.104,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 20104.06
ASUS TUF GAMING X870E-PLUS WIFI7 8000Mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 20.093,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 20103
ASUS TUF GAMING X870E-PLUS WIFI7 AMD X870 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart 21.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 21139.00
ASUS TUF GAMING X870E-PLUS WIFI7 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart 21.299,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 21309
Asus TUF Gaming X870E-Plus WiFi7 DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/USB-C PCIe 5.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: netsiparis

21.617,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 21617.57
Asus TUF Gaming X870E-Plus WiFi7 DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/USB-C PCIe 5.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

21.765,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 21765.84
Asus Tuf Gamıng X870E-PLUS Wıfı7, 4xddr5, 4xm.2, Hdmı, 2xdp, Type-C, Pcıe 5.0, 2xwi-Fi 7, Bluetooth V5.4, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

22.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 22749.00
Tuba Toptaş Asus Tuf Gamıng X870E-PLUS Wıfı7 Ddr5 8000MT/S 1xhdmı 2xusb 4xm.2 Am5 Atx (Amd Am5 9000/8000/7000 Se

Satıcı: MAESKO

24.208,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 24208.20

Asus TUF Gaming X870E-Plus WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming X870E-Plus WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming X870E-Plus WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 11 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming X870E-Plus WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Halil A****** Profil Resmi

14 yorum

Halil A****** Parasının hakkını veren kalite...
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.