Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: core-bilgisayar
8.157,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 8157.61 Asus TUF Gaming Z690-Plus D4 Intel Z690 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: MbTeknoloji
8.307,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 8307.06 Asus TUF Gaming Z690-Plus D4 Intel Z690 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: areyteknoloji
8.479,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 8479.20 ASUS TUF GAMING Z690 Intel 5333MHz DDR4 LGA1700 ATX Anakart TUF GAMING Z690-PLUS D4Satıcı: Secedit | 4 yorum
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 8999.00 Asus Tuf Gamıng Z690-Plus D4 Intel Z690 Soket 1700 Ddr4 5333Mhz (O.c.) Atx AnakartSatıcı: TEBİLON
11.835,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 11835.83