Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming Z890-Pro WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Asus Tuf Gaming Z890-PRO Wi-Fi 8600 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: magic

16.220,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 16220.75
Asus Tuf Gaming Z890-Pro Wıfı 8600Mhz(Oc) Ddr5 Intel Soket 1851 Atx Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

16.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 16379.00
Asus Tuf Gamıng Z890-PRO Wıfı Intel Z890 LGA1851 Ddr5 9066 Dp HDMI 2xusb4 4x M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan Atx (Tuf Gamıng Z890-PRO Wıfı) Anakart

Satıcı: Amazon.com.tr

16.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 16484
ASUS TUF GAMING Z890-PRO WIFI INTEL LGA1851 Z890 D

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 16499.00
ASUS TUF GAMING Z890-PRO WIFI Intel LGA1851 Z890 DDR5 9066+MHz(OC) ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 16.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 16799.00
Asus Tuf Gamıng Z890-PRO Wıfı Intel Z890 LGA1851 Ddr5 9066 Dp HDMI 2xusb4 4x M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan Atx (Tuf Gamıng Z890-PRO Wıfı) Anakart

Satıcı: Magic Teknoloji

16.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 16909
ASUS TUF GAMING Z890-PRO WIFI-7 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 1851p ATX 17.214,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 17224
ASUS TUF GAMING Z890-PRO WIFI-7 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 1851p ATX 17.232,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 17242
Asus Tuf Gaming Z890-PRO Wi-Fi 8600 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

17.304,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 17304.44
Asus Tuf Gamıng Z890-Pro Wıfı-7 Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

17.491,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17491.70
Asus Tuf Gaming Z890-Pro Wıfı 8600Mhz(Oc) Ddr5 Intel Soket 1851 Atx Anakart

Satıcı: incehesap

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 17499.00
Asus Tuf Gamıng Z890-Pro Wıfı-7 Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: onlinealisverisyap

17.667,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 17667.60
ASUS TUF GAMING Z890-PRO WIFI 9000mhz(OC) RGB M.2 1851p ATX Anakart 17.702,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 17712
Asus Tuf Gaming Z890-PRO Wifi DDR5 LGA1851 Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

18.079,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 18079.16
ASUS TUF GAMING Z890-PRO WIFI Intel Z890 Soket 1851 DDR5 9066Mhz (OC) M.2 Anakart 18.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 18559.00
ASUS TUF Gaming Z890-Pro WiFi 9066MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart 18.699,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 18709
Asus Tuf Gaming Z890-PRO Wifi DDR5 LGA1851 Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

19.185,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 19185.63
Tuba Toptaş Asus Tuf Gamıng Z890-PRO Wıfı Ddr5 9066MT/S 1xhdmı 1xdp 2xusb Type-C 4xm.2 Atx 1851P (Intel Ultra Pr

Satıcı: MAESKO

21.368,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

18 21368.46

Asus TUF Gaming Z890-Pro WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming Z890-Pro WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming Z890-Pro WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet
• Diğer Yuvalar PCIe x4

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C Özellikleri Ultra-High Bit Rate (UHBR 20)
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming Z890-Pro WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.