4.7 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus X870 Max Gaming WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

ASUS X870 MAX GAMING WIFI7 AMD X870 AM5 DDR5 8000 HDMI 2xUSB4 3x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 5Gbit LAN ATX 12+2+1 Güç Aşamaları, Çift USB4, 3xM.2 slot, Advanced AI PC-Ready

Satıcı: Hera Global Bilişim

15.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 15209
Asus X870 Max Gamıng Wıfı7 Amd X870 Am5 Ddr5 8000 Hdmı 2xusb4 3x

Satıcı: HeraGlobalBilişim

15.179,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 15179.08
Asus X870 Max Gamıng Wıfı7 Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

15.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 15199.00
Asus X870 Max Gamıng Wıfı7 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: Hera Global Bilişim

15.426,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 15426.60
ASUS X870 MAX GAMING WiFi7 AM5 DDR5 8000+(OC) MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15499.00
Asus X870 Max Gamıng Wıfı7 Amd X870 Am5 Ddr5 8000 Hdmı 2xusb4 3x

Satıcı: ramazanmutlu

16.260,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 16260.36
Asus X870 Max Gaming Wifi7 Amd X870 Am5 Ddr5 8000 Hdmi 2Xusb4 3X M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 5Gbit Lan Atx 12+2+1 Güç Aşamaları, Çift Usb4, 3Xm.2 S

Satıcı: ramazanmutlu

16.270,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 16270.51
Asus X870 Max Gamıng Wıfı7 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ramazanmutlu

16.725,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 16725.60
ASUS X870 Max Gaming WiFi7 DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/USB-C PCIe 5.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: incehesap

16.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 16849.00
ASUS X870 MAX GAMING WIFI7 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX 16.864,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 16874
ASUS X870 MAX GAMING WIFI7 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX 16.882,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 16892
ASUS X870 MAX GAMING WIFI7 8000mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 17.078,00 TL + 119,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 17088
Asus X870 Max Gaming Wifi7 Amd X870 Am5 Ddr5 8000 Hdmi 2Xusb4 3X M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 5Gbit Lan Atx 12+2+1 Güç Aşamaları, Çift Usb4, 3Xm.2 S

Satıcı: DFSBilgisayar

17.272,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 17272.95
ASUS X870 MAX GAMING WIFI7 AMD X870 AM5 DDR5 8000 HDMI 2xUSB4 3x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 5Gbit LAN ATX 12+2+1 Güç Aşamaları, Çift USB4, 3xM.2 s

Satıcı: DFSBilgisayar

17.364,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 17364.20
ASUS X870 MAX GAMING WIFI7 AMD X870 AM5 DDR5 8000 HDMI 2xUSB4 3x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 5Gbit LAN ATX 12+2+1 Güç Aşamaları, Çift USB4, 3xM.2 s

Satıcı: Magic Teknoloji

17.955,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

15 17955.00
ASUS X870 MAX GAMING WIFI7 AMD X870 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart 18.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

16 18019.00
ASUS X870 Max Gaming WiFi7 DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/USB-C PCIe 5.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: DFS Bilgisayar

18.156,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 18156.00
ASUS X870 MAX GAMING WIFI7 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI USB4 ATX Anakart 18.199,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 18209
Tuba Toptaş Asus X870 Max Gamıng Wıfı7 Ddr5 8000MT/S 1xhdmı 2xusb 3xm.2 Atx Am5 (Amd Am5 9000/8000/7000 Serileri

Satıcı: MAESKO

20.705,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

19 20705.73

Asus X870 Max Gaming WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus X870 Max Gaming WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus X870 Max Gaming WiFi7 W (90MB1LZ0-M0EAY0) AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Beyaz 13.999,00 TL
Asus X870 Max Gaming WiFi7 (90MB1LY0-M0EAY0) AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Siyah 15.179,08 TL

Asus X870 Max Gaming WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus X870 Max Gaming WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 3.0 2x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 3x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus X870 Max Gaming WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.