Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Axle Ax-Mbaıh81t H81 2Xddr3 Vga+Hdmı 1Xm.2 1150 Pın Anakart
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
2.992,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 2992.10
AXLE AX-MBAIH81T H81 2xDDR3 VGA+HDMI 1xM.2 1150 PIN ANAKART Satıcı: onlinealisverisyap
2.946,98 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 2956.98
Axle Ax-Mbaıh81 H81 Ddr3 Hdmı Pcıe 2.0 1150P Matx
Satıcı: ZmTeknoloji
3.011,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 3011.60
AXLE AX-MBAIH81 H81 DDR3 HDMI PCIE 2.0 1150P MATX
2.968,65 TL + Kargo
Siteye Git ❯
24 dk önce
4 2978.65
Axle AX-MBAIH81T H81 2xddr3 Vga+Hdmı 1xm.2 1150 Pın Anakart
Satıcı: ZmTeknoloji
3.315,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 3315.90
Axle AX-MBAIH81T H81 2xddr3 Vga+Hdmı 1xm.2 1150 Pın Anakart
Satıcı: Core Bilgisayar
3.914,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 3914.46
Axle AX-MBAIH81 DDR3 (1600MHz)OC VGA/HDMI PCIe 2.0 1150P mATX Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
14.269,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 14269.20
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM