Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Biostar B650m X3d Pro+ Ddr5 6000mhz Am5 Matx Anakart Satıcı: revertteknoloji
4.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 4490.00
Biostar X3D Pro+ B650M Ddr5 6000MHZ Am5 Matx Anakart
Satıcı: Revert Teknoloji | 4 yorum
5.760,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 5760.00
Biostar B650M X3D PRO+ AMD AM5 DDR5 6000MHz 2.5G LAN 2xM.2 HDMI DP DrMOS Gaming Anakart mATX Satıcı: Revert Teknoloji
5.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 5790.00
Biostar B650M X3D PRO+ DDR5 6000MHz AM5 mATX Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
20.275,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 20275.47
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM