Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Biostar B650mt Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart
Satıcı: vebingo
4.385,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 4385.60
Biostar B650MT AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Satıcı: vebingo
4.485,44 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 4495.44
Biostar B650MT AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Satıcı: vebingo
4.612,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 4612.73
Biostar B650 MT 6000 MHz DDR5 Soket AM5 Micro Atx Anakart Satıcı: vebingo
4.761,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 4761.00
Biostar Biostar B650MT AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Satıcı: vebingo
4.761,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 4761.05
Biostar B650 MT Ddr5 6000MHZ S+V+Gl Am5 Micro Atx Anakart
Satıcı: vebingo | 5 yorum
4.874,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 4874.90
Biostar AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Satıcı: vebingo
4.876,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 4876.93
Biostar B650 MT 6000 MHz DDR5 Soket AM5 Micro Atx Anakart Satıcı: ernpazarlama
17.746,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
8 17746.69
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM