Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Biostar B760MX2-E D4 Intel 1700p DDR4 4400(OC) HDMI VGA M2 Matx
Satıcı: Bisistem
3.679,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 3679.08
Biostar B760MX2-E Intel B760 4400 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: BiSistem
3.666,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 3666.75
Biostar B760MX2-E Ddr4 S+V+Gl 1700P (Matx) Satıcı: BiSistem
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 3699.00
Biostar B760MX2-E Intel B760 4400 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: Marenta
3.909,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 3909.08
Biostar B760MX2-E Ddr4 4400MHZ 1700P Matx Anakart
Satıcı: İzmir Laptop Servisi
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 3999.00
Biostar B760mx2-E Ddr4 S+V+Gl 1700P (Matx)
Satıcı: ylmzhome
15.799,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 15799.20
Biostar B760MX2-E Ddr4 S+V+Gl 1700P (Matx) Satıcı: Erenler Ticaret
15.883,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
7 15883.70
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM