Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Biostar Tb360-Btc Pro Ver.6x 8.9.Nesil Lga 1151 Ddr4 2666 M.2 Kutusuz- Outlet 12'Li Ekran Girişi Hdmı Mining Anakart Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: Ronin_Bilgisayar
3.038,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 3038.80
Biostar TB360-BTC Pro Ver.6x 8.9 Nesil Lga 1151 Ddr4 2666 M.2 12'li Ekran Girişi Hdmı Mining Anakart
Satıcı: Ronin_Bilgisayar | 32 yorum
3.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 3900.00
Biostar TB360-BTC Pro Intel B360 2666MHz DDR4 1151 Pin ATX Anakart
Satıcı: deltabilgisayar | 62 yorum
3.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 3950.00
Biostar TB360-BTC PRO Ver.6x 8.9.Nesil LGA 1151 DDR4 2666 M.2 12'li Ekran Girişi HDMI Mining Anakart Satıcı: DeltaBilgisayar
4.089,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 4089.00
Biostar TB360-BTC PRO Ver.6x 8.9.Nesil LGA 1151 DDR4 2666 M.2 12'li Ekran Girişi HDMI Mining Anakart Satıcı: Ronin_Bilgisayar
4.089,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 4089.00
Biostar TB360-BTC PRO Ver.6x 8.9.Nesil LGA 1151 DDR4 2666 M.2 12li Ekran Girişi HDMI Mining Anakart Satıcı: DeltaBilgisayar
4.395,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 4395.00
Biostar TB360-BTC Pro Ver.6x 8.9 Nesil Lga 1151 Ddr4 2666 M.2 12'li Ekran Girişi Hdmı Mining Anakart Satıcı: SHINO TEKNOLOJİ
4.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 4509
Biostar TB360-BTC PRO Ver.6x 8.9.Nesil LGA 1151 DDR4 2666 M.2 12li Ekran Girişi HDMI Mining Anakart Satıcı: GATE PC
6.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 6500.00
Biostar TB360-BTC Pro Ver.6x 8.9 Nesil Lga 1151 Ddr4 2666 M.2 12'li Ekran Girişi Hdmı Mining Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
15.886,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
9 15886.00
Biostar Tb360-Btc Pro Ver.6x 8.9 Nesil Lga 1151 Ddr4 2666 M.2 12'Li Ekran Girişi Hdmı Mining Anakart
Satıcı: ylmzhome
16.218,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 16218.70
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM