Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Colorful BATTLE-AX B650M-PLUS V14 DDR5 7600MHz mATX AM5 Oyuncu Anakart Satıcı: megabilisim
5.778,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 5778.80
Colorful BATTLE-AX B650M-PLUS V14 DDR5 7600MHz mATX AM5 Oyuncu Anakart Satıcı: hayatbilgisayar
5.878,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 5878.80
Colorful Battle-Ax B650M-PLUS V14 Ddr5 7600MHZ Matx
Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 1 yorum
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 6299.00
COLORFUL BATTLE-AX B650M-PLUS V14 DDR5 7600MHz mATX AM5 Gaming (Oyuncu) Anakart
6.679,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
4 6679.00
COLORFUL BATTLE-AX B650M-PLUS V14 DDR5 7600MHz mATX AM5 Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: incehesap
6.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 6959.00
COLORFUL BATTLE-AX B650M-PLUS V14 DDR5 7600MHz mATX AM5 Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: ProStore
7.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 7200.00
Colorful BATTLE-AX B650M-PLUS V14 DDR5 7600MHz mATX Satıcı: incehesap
7.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 7259.00
Colorful Battle-Ax B650m-Plus V14 Ddr5 7600Mhz Matx
Satıcı: ylmzhome
29.517,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 29517.50
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM2 yorum
1 yorum