Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Colorful Battle-AX B650M White WiFi V15 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Colorful Battle Ax B650m-whıte Wıfı V15 Ddr5 7600mhz Matx Gaming Aaaa11clf0010

Satıcı: megabilisim

6.590,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 6590.45
Colorful Battle-Ax B650M-WHITE Wıfı V15 Ddr5 7600 Mhz Matx Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: MEGABİLİŞİM | 5 yorum

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 7199.00
COLORFUL BATTLE AX B650M-WHITE WIFI V15 DDR5 7600MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: ProStore

7.679,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 7679.04
COLORFUL BATTLE AX B650M-WHITE WIFI V15 DDR5 7600MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 7.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 7839.00
Colorful Battle-Ax B650M-WHITE Wıfı V15 Ddr5 7600 Mhz Matx Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: megabilisim

7.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7969.00
COLORFUL BATTLE AX B650M-WHITE WIFI V15 DDR5 7600MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: incehesap

8.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 8169.00
Colorful Battle Ax B650m-whıte Wıfı V15 Ddr5 7600mhz Matx Gaming Aaaa11clf0010

Satıcı: incehesap

8.189,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 8189.10
Colorful Battle AX B650M-White WiFi V15 DDR5 7600MHz mATX Gaming Anakart Beyaz

Satıcı: incehesap

8.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 sn önce

8 8439
Colorful Battle-Ax B650M-WHITE Wıfı V15 Ddr5 7600 Mhz Matx Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: incehesap

8.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8519.00
Colorful Battle-Ax B650m-Whıte Wıfı V15 Ddr5 7600 Mhz Matx Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: ylmzhome

30.532,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 30532.30

Colorful Battle-AX B650M White WiFi V15 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Colorful Battle-AX B650M White WiFi V15 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Colorful Battle-AX B650M White WiFi V15 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-C Azami Hızı USB 5 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 30 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Colorful Battle-AX B650M White WiFi V15 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.