Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Colorful Battle-Ax X870A-GHA Wıfı V14 Ddr5 7600MHZ Atx Am5 Gaming (Oyuncu) Anakart
Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR
13.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 13899.00
COLORFUL BATTLE-AX X870A-GHA WIFI 6E V14 DDR5 7600MHz ATX AM5 Gaming (Oyuncu) Anakart
13.799,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
44 dk önce
2 13799.00
COLORFUL BATTLE-AX X870A-GHA WIFI V14 DDR5 7600MHz ATX AM5 Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: incehesap
14.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 14369.00
COLORFUL BATTLE-AX X870A-GHA WIFI 6E V14 DDR5 7600MHz ATX AM5 Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: incehesap
14.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 14849
Colorful BATTLE-AX X870A-GHA WIFI V14 DDR5 7600MHz ATX AM5 Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: incehesap
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 14999.00
Ala Store Colorful Battle-Ax X870A-GHA Wıfı 6e V14 Ddr5 7600MHZ Atx Am5 Gaming (Oyuncu) Anakart
Satıcı: Daima Güvenlik
23.751,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 23751.50
COLORFUL BATTLE-AX X870A-GHA WIFI V14 DDR5 7600MHz ATX AM5 Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
31.437,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 31437.27
Colorful Battle-Ax X870a-Gha Wıfı V14 Ddr5 7600Mhz Atx Am5 Gaming (Oyuncu) Anakart
Satıcı: ylmzhome
33.443,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 33443.90
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM