Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Dragos Dragmode Z790M LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Dragos Dragmode Z790M Intel Z90 8000 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: atombilisim

5.713,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 5713.20
Dragos Dragmode Z790m Sata,M2 Ddr5 8000Mhz(Oc) Usb 3.2 Type-C Type-E Dp Hdmi Ses 2.5Gbe Lan 1700P Matx Anakart

Satıcı: Atom Bilişim

5.806,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 5806.40
Dragos Dragmode Z790M Wifi Sata,M2 Ddr5 8000MHz(OC) Usb 3.2 Type-C Type-E Dp Hdmi Ses 2.5GbE Lan 1700P mATX Anakart

Satıcı: Atombilişim

5.868,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5868.45
Dragos Dragmode Z790M Wifi Sata,m2 Ddr5 8000MHZ(OC) USB 3.2 Type-C Type-E Dp HDMI Ses 2.5gbe Lan 1700P Matx Anakart

Satıcı: atombilişim | 2 yorum

6.023,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 6023.70
Dragos Dragmode Z790M Wifi Sata,M2 Ddr5 8000MHz(OC) Usb 3.2 Type-C Type-E Dp Hdmi Ses 2.5GbE Lan 1700P mATX Anakart

Satıcı: Atombilisim

6.142,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 sn önce

5 6152.5
DRAGOS Dragmode Z790m Sata M2 Type-c Ddr5 Lga1700 Anakart

Satıcı: Atom Bilişim

6.210,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6210.00
Dragos Dragmode Z790M Intel Z90 8000 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: ernpazarlama

14.521,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 14521.28
Dragos Dragmode Z790m Wifi Sata,M2 Ddr5 8000Mhz(Oc) Usb 3.2 Type-C Type-E Dp Hdmı Ses 2.5Gbe Lan 1700P Matx Anakart

Satıcı: ylmzhome

27.094,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 27094.90
Dragos Dragmode Z790M Sata M2 Type-C DDR5 LGA1700 Anakart

Satıcı: Erenler Ticaret

27.239,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 27239.81

Dragos Dragmode Z790M LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Dragos Dragmode Z790M LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
Wi-Fi:
Opsiyonel
Bluetooth:
Opsiyonel
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Dragos Dragmode Z790M LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Opsiyonel
• Bluetooth Opsiyonel

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Micro ATX (mATX)
• Boy 24.5 cm
• En 24.5 cm

Dragos Dragmode Z790M LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.