Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
AM4
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte A520M DS3H AM4 Soket Anakart Fiyatları

GIGABYTE A520M DS3H V2 AM4 DDR4 4733MHz(OC) PCIe 3.0 M.2 NVMe Gigabit LAN USB 3.2 mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

3.895,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 3905.13
Gigabyte A520M-DS3H-V2 A520M-DS3H AM4 DDR4 4733 MHZ Anakart

Satıcı: ebz

3.737,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3737.03
Gigabyte A520M-DS3H-V2 A520M-DS3H AM4 DDR4 4733 MHZ Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

3.817,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 3817.92
GIGABYTE A520M DS3H V2 AMD A520 Soket AM4 DDR4 4733MHz (O.C.) M.2 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

3.834,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 3834.17
Gıgabyte A520m-Ds3h Ddr4 M2 Pcıe Nvme Hdmı Dvı Dp Pcıe 16X V3.0 Am4 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

3.858,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 3858.10
Gıgabyte A520m-Ds3h Ddr4 M2 Pcıe Nvme Hdmı Dvı Dp Pcıe 16X V3.0 Am4 Matx

Satıcı: onlinealisverisyap

3.872,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 3872.70
GIGABYTE A520M DS3H V2 AMD A520 Soket AM4 DDR4 4733MHz (O.C.) M.2 mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

3.895,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3895.13
Gıgabyte A520M-DS3H Am4 Ddr4 4733MHZ Matx Anakart

Satıcı: PcKolik

4.091,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4091.00
Gigabyte A520M DS3H V2 AM4 Ryzen DDR4 Hdmi Dp

Satıcı: UZMANLARPC

4.146,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4146.50
Gigabyte A520M-DS3H AM4 DDR4 4733MHz mATX ANAKART

Satıcı: TEBİLON

4.429,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4429.66
Gigabyte A520M DS3H V2 Am4 Ryzen Ddr4 HDMI Dp

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.033,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 5033.66
GIGABYTE A520M-DS3H DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DVI DP PCIe 16X v3.0 AM4 mATX

Satıcı: Hızlı Stok

5.606,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 5606.52

Gigabyte A520M DS3H AM4 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte A520M DS3H AM4 Soket Anakart Temel Özellikleri

AM4
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte A520M DS3H AM4 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 32 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3 HDR
• Çözünürlük Desteği (DP) 5K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• Diğer Bağlantılar PS/2 DVI-D

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte A520M DS3H AM4 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.