Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte A520M K D4 Am4 HDMI
Satıcı: Zorexpress | 7 yorum
3.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 3400.00
Gigabyte A520M K 1.0 AMD A520 5100 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Satıcı: TEBİLON
4.085,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 4085.59
Gıgabyte A520m K Amd A520 Soket Am4 Ddr4 5100Mhz (O.c.) M.2 Matx Anakart
Satıcı: TEBİLON
4.103,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 4103.50
Gigabyte A520M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Satıcı: Tebilon
4.203,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 4203.19
Gıgabyte A520M-K Ddr4 M.2 Am4 HDMI VGA
Satıcı: Core Bilgisayar
4.227,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 4227.20
Gigabyte A520M K 1.0 AMD A520 5100 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Satıcı: us-elektronik-a-s
8.083,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 8083.06
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM