Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
AM4
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B550M K AM4 Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte B550m K (Rev. 1.0) Amd B550, Ddr4, Am4 Ryzen, Sata6gb/S, M2, Usb3.2, 1Gb Lan, Fan Stop, Microatx Anakart

Satıcı: Inventus Bilgisayar

4.207,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 4207.50
Gigabyte B550M K AMD B550 4733 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart

Satıcı: chmbilgiteknoloji

5.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 5060.00
GIGABYTE B550M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart

Satıcı: TrendSpeed

5.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5280.00
Gigabyte Amd B550 Ultra Durable Motherboard With Digital Vrm Solution Pcıe 4.0

Satıcı: TrendSpeed | 4 yorum

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 5500.00
Gıgabyte B550M K, 4733 MHZ 4xddr4, Am4 Soket Anakart

Satıcı: QueenPC

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 5999.00
Gigabyte B550M K AMD B550 4733 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart

Satıcı: ernpazarlama

14.521,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 14521.28
GIGABYTE B550M-K DDR4 HDMI-DP PCIE 4.0 AM4 mATX

Satıcı: Erenler Ticaret

14.885,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 14885.46
Gigabyte B550M K DDR4 4733MHz(OC) HDMI M.2 DP mATX AM4

Satıcı: Erenler Ticaret

18.867,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 18867.22
Gıgabyte B550m-K Ddr4 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 Am4 Matx

Satıcı: ylmzhome

21.547,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 21547.20

Gigabyte B550M K AM4 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B550M K AM4 Soket Anakart Temel Özellikleri

AM4
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B550M K AM4 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Özellikleri 4x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3 HDR
• Çözünürlük Desteği (DP) 5K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Micro ATX (mATX)
• Boy 24.4 cm
• En 24.4 cm

Gigabyte B550M K AM4 Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Furkan L***** Profil Resmi

15 yorum

Furkan L***** Ürün görselinden açıkça görüleceği üzere üründe yalnızca bir PCIe yuvası var, zaten sitesinde de öyle yazıyor: http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/b550m_k/kf
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Furkan L***** Güncellendi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.