Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B650 Gaming X AX V2 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

GIGABYTE ANAKART AMD AM5 ATX B650 OYUN X AX V2

Satıcı: Amazon.com.tr

9.298,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 9308.88
Gıgabyte B650 Gamıng X AX V2 AMD B650 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: ebz

9.120,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 9120.92
Gıgabyte B650 Gamıng X AX V2 AMD B650 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.292,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 9292.86
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 Soket AM5 AMD B650 DDR5 8000MHz (OC) Wi-Fi 6E ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.518,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 9518.50
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

9.612,69 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9622.69
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: ZmTeknoloji

9.631,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9641.32
Gıgabyte B650 Gamıng X Ax V2 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

9.775,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9775.10
Gıgabyte B650 Gamıng X Ax V2 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: onlinealisverisyap

9.864,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9864.30
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 Soket AM5 AMD B650 DDR5 8000MHz (OC) Wi-Fi 6E ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.887,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 9887.09
Gıgabyte B650 Gamıng x Ax V2 Soket Am5 Amd B650 Ddr5 8000MHZ (Oc) Wi-Fi 6e Atx Anakart

Satıcı: QUEENCK | 5 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 9999.00
Gigabyte , 4xDDR5, 3xM.2, DP, HDMI, Type-C, Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.3, AM5 Soket G

Satıcı: TEBİLON

10.971,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 10971.91
Gigabyte B650 Gaming X AX V2 DDR5 8000MHz (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

11.025,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 11025.69
Gıgabyte B650 Gamıng x Ax V2, 4xddr5, 3xm.2, Dp, Hdmı, Type-C, Wi-Fi 6e, Bluetooth V5.3, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: FG BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

11.208,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 11208.00
Gigabyte , 4xDDR5, 3xM.2, DP, HDMI, Type-C, Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.3, AM5 Soket G

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

12.929,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 12929.72
Gigabyte B650 GAMING X AX V2 Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: MAESKO

14.810,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 14810.38

Gigabyte B650 Gaming X AX V2 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B650 Gaming X AX V2 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B650 Gaming X AX V2 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 2x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s) 2580 25110
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2580 25110
• M.2 Özellikleri (3) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2580 25110
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 3x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Gigabyte B650 Gaming X AX V2 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.