Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ferih | 28 yorum
6.098,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 6098.50 Gigabyte B650m Ds3h 6400 Mhz (O.c.) Ddr5 Am5 Matx AnakartSatıcı: Ferih
6.232,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 6232.20 Gigabyte B650M DS3H AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: SNDavm
6.563,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 6563.00 Gigabyte B650M DS3H 6400 MHz (O.C.) DDR5 AM5 mATX AnakartSatıcı: ferih | 111 yorum
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 6599.00 Gigabyte B650M DS3H AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
6.643,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 6643.87 Gigabyte B650M DS3H DDR5 HDMI DP PCIe 16X v4.0 AM5 mATX AnakartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
7.098,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 7098.17 Gıgabyte B650M-DS3H Rev.1.0, 4xddr5, 2xm.2, Hdmı, Dp, Type-C, Amd Ryzen 7000 Serisi, Am5 Soket AnakartSatıcı: Yukesoft
7.644,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 7644.52 Gigabyte B650m-ds3h, 4xddr5, 2x M.2, Hdmı, Dp, Type-c, Amd Ryzen 7000 Serisi, Am5 Soket AnakartSatıcı: İleri Port Teknoloji
7.750,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 7750.97 Gigabyte B650m Ds3h D5 Am5 Hdmi Dp Usb-cSatıcı: İleri Port Teknoloji
7.750,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 7750.97 Gigabyte B650m Ds3h Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 Am5 Matx Anakart 8.203,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 8203.65