Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gıgabyte B650m Gamıng X Ax Wıfı-6E Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 Am5 Atx
Satıcı: kasvabilişim
9.777,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 9777.50
Gıgabyte B650m Gamıng X Ax Wıfı-6E Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 Am5 Atx
Satıcı: ramazanmutlu
9.783,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 9783.80
Gigabyte Gıgabyte B650M Gamıng x Ax Wıfı-6e Ddr5 HDMI Dp Pcıe 16X V4.0 Am5 Atx
Satıcı: Hızlı Stok
15.407,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 15407.85
Gigabyte B650M Gaming X AX AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart Satıcı: ernpazarlama
18.780,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 18780.07
Gigabyte B650M Gaming x Ax D5 Am5 HDMI Dp
Satıcı: TÜRKBİT
18.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 18900.00
Gigabyte B650M GAMING X AX WIFI-6E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v4.0 AM5 mATX Satıcı: Erenler Ticaret
42.447,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 42447.55
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM