Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ramazanmutlu
4.830,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 4830.90 Gigabyte B650M K AMD B650 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: azomik | 5 yorum
4.899,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 4899.60 Gigabyte B650M K AMD B650 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: ebz | 5 yorum
4.926,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 4926.90 GIGABYTE B650M K DDR5 6400(OC) HDMI DP AM5Satıcı: İntekzo
5.166,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 5166.51 Gıgabyte B650M K Am5 Ddr5 Ses Glan Dp/Hdmı Sata3 Usb3.2 Matx 5.214,58 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
5 5224.58 GIGABYTE B650M K DDR5 6400(OC) HDMI DP AM5Satıcı: pazarola
5.448,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5448.49 Gigabyte B650m K Amd B650 Soket Am5 Ddr5 6400(OC)mhz Matx Gaming (OYUNCU) AnakartSatıcı: verofis
5.634,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
7 5634.00 Gigabyte B650M K D5 AM5 Hdmi Dp Usb-CSatıcı: Fiyat Market
5.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 5700.00 Gıgabyte B650m-K Ddr5 8000Mhz 1Xhdmı 1Xdp 1Xm.2 Usb 3.2 Matx Am5 (Amd Am5 7000 Serısı Ile Uyumlu)Satıcı: bizdeherseyvar
6.065,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 6065.84 GIGABYTE B650M-K DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 4.0 AM5 mATXSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
6.124,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 6124.00 Gigabyte B650M K Amd B650 8000 Mhz (Oc) Ddr5 Soket Am5 Matx AnakartSatıcı: Hızlı Stok | 1 yorum
6.418,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
11 6418.50 GIGABYTE B650M K DDR5 6400(OC) HDMI DP AM5Satıcı: Ever4est
6.429,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 6429.66