Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B650M S2H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte B650M S2H Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart

Satıcı: Donvito | 13 yorum

4.416,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4416.57
Gigabyte B650M S2H AMD Soket AM5 DDR5 6400(OC) MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: incehesap

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 4509
Gigabyte B650M S2H AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: Teknoklik

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4499.00
GIGABYTE B650M S2H AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart

Satıcı: Teknoklik

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4549.00
Gigabyte B650M S2H AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: bnc-teknoloji

4.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4599.08
GIGABYTE B650M S2H AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

4.677,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4677.08
GIGABYTE B650M-S2H DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

4.643,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4653.28
Gigabyte B650M S2H DDR5 6400(OC) DP HDMI MATX AM5

Satıcı: Teknoklik

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4699.00
Gıgabyte B650m S2h Amd Soket Am5 Ddr5 7200Mhz (Oc) Micro Atx Anakart

Satıcı: TEBİLON

4.713,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4713.20
Gıgabyte B650m-S2h Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 Am5 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

4.735,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4735.50
GIGABYTE B650M S2H DDR5 6400(OC) DP HDMI MATX AM5

Satıcı: CCY Teknoloji

4.752,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4752.03
Gigabyte B650M S2H DDR5 6400(OC) DP HDMI MATX AM5

Satıcı: TEBİLON

5.040,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5040.81
GIGABYTE B650M S2H DDR5 6400(OC) DP HDMI MATX AM5

Satıcı: netsiparis

5.082,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5082.53
Gigabyte B650M S2H AMD Soket AM5 DDR5 6400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 5.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 5239.00
Gigabyte B650M S2H Ddr5 6400(OC) Matx AM5 İşlemci Soket Tipi ile Yüksek Performanslı Anakart

Satıcı: İntekzo

5.837,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 5837.36
Gigabyte B650M S2H D5 AM5 Vga Hdmi Dp

Satıcı: YEDİGÜN STORE

6.115,13 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 6125.13

Gigabyte B650M S2H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B650M S2H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B650M S2H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 1 adet
• M.2 Özellikleri PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2580
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B650M S2H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.