Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Emperor
3.572,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3572.00 Gıgabyte B660 DS3H AX DDR4 Intel B660 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
4.227,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 4227.50 Gigabyte B660 DS3H Ax Ddr4 Intel LGA1700 Ddr4 Atx AnakartSatıcı: EE BİLİŞİM KURUMSAL | 1 yorum
4.229,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 4229.06 GIGABYTE B660 DS3H AX WIFI-6E DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DP PCIe 16X v4.0 1700p ATXSatıcı: onlinealisverisyap
4.331,88 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4341.88 Gigabyte B660-ds3h-ax B660 Ddr4 (VGA YOK) Glan 2.5g Atx Hd Dp Typ-c M2 Wifi Bt 5*ex16 1700p AnakartSatıcı: EE BİLİŞİM
4.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 4499.00 GIGABYTE B660 DS3H AX DDR4 AMD Wi-Fi 6E RZ608 ULTRA DURABLE AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
4.502,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 4502.29 Gıgabyte B660 Ds3h Ax Wıfı-6E Ddr4 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 1700P AtxSatıcı: Dfsbilgisayar
4.568,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 4568.00 Gigabyte B660 DS3H AX DDR4 Intel LGA1700 DDR4 ATX AnakartSatıcı: DFSBilgisayar
4.689,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 4689.38 Gıgabyte B660 DS3H AX DDR4 Intel B660 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: zmteknoloji
4.714,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
9 4714.10 GIGABYTE B660 DS3H AX WIFI-6E DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DP PCIe 16X v4.0 1700p ATXSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
4.892,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 4892.00 Gıgabyte B660 DS3H AX DDR4 Intel B660 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: DFSBilgisayar
4.894,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 4894.03 Gigabyte B660 DS3H AX DDR4 Intel LGA1700 DDR4 ATX AnakartSatıcı: "EE BİLİŞİM "
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
12 4999.00