Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GIGABYTE B760 DS3H AX WIFI6 Intel LGA1700 ATX ULTRA DAYANIKLI Anakart Satıcı: Amazon.com.tr
5.495,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 sn önce
1 5505.11
Gıgabyte B760 DS3H AX Intel B760 5333 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX Anakart Satıcı: bizdebul
5.923,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 5923.88
Gıgabyte B760 DS3H AX Intel B760 5333 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX Anakart Satıcı: hayatbilgisayar
5.938,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 5938.60
GIGABYTE B760 DS3H AX WIFI-6E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 1700p ATX Satıcı: BizdeBul
6.075,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 6075.84
Gıgabyte B760 DS3H Ax Wıfı-6e Ddr5 HDMI Dp Pcıe 16X V5.0 1700P Atx
Satıcı: BizdeBul
6.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 6589.00
Gıgabyte B760 DS3H Ax, Rev.1.0, 4xddr5, 2xm.2, Dp, Hdmı, Type-C, Wi-Fi 6e, Bluetooth V5.3, 12-13-14.nesil, LGA1700 Soket, Anakart
Satıcı: TaneStore
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 7499.00
GIGABYTE B760 DS3H AX WIFI-6E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 1700p ATX Satıcı: ZmTeknoloji
8.732,19 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 8742.19
GIGABYTE B760 DS3H AX, rev.1.0, 4xDDR5, 2xM.2, DP, HDMI, Type-C, Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.3, 12-13-14.Nesil, LGA1700 Soket Satıcı: Ptd Bilişim
8.952,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 8952.37
GIGABYTE B760 DS3H AX WIFI-6E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 1700p ATX Satıcı: onlinealisverisyap
9.125,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
9 9125.76
Gigabyte B760 DS3H AX D5 1700P Hdmi Dp Type-C Satıcı: UZMANLARPC
9.270,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
10 9270.63
Wi-Fi: Var
5.495,11 TL
Wi-Fi: Yok
6.499,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM