Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B760 Gaming X WiFi6E Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte Gıgabyte B760 Gamıng x WIFI6E Gen5 7600MHZ (Oc) Ddr5 M.2 LGA1700 Atx Anakart

Satıcı: Tekramarket | 1 yorum

9.206,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 9206.07
Gigabyte Gıgabyte B760 Gamıng x WIFI6E Gen5 7600MHZ (Oc) Ddr5 M.2 LGA1700 Atx Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.172,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 9172.53
GIGABYTE B760 GAMING X WIFI6E LGA1700 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN ATX Gaming Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.257,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 9267.92
GIGABYTE B760 GAMING X WIFI6E GEN5 B760 SOKET 1700

Satıcı: ZmTeknoloji

9.276,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 9286.55
Gigabyte B760 Gaming X Wifi6e Gen5 Ddr5 (7600Mhz)Oc M.2 Hdmı/Dp/Usb-C Pcıe 5.0 1700P Atx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.451,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 9451.90
Gıgabyte B760 Gamıng X Wıfı6e Lga1700 Ddr5 7600Mhz(Oc) Pcıe 5.0 Çift M.2 Nvme Wifi 6E 2.5Gbe Lan Atx Gaming Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.500,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9500.10
Gigabyte Gıgabyte B760 Gamıng x WIFI6E Gen5 7600MHZ (Oc) Ddr5 M.2 LGA1700 Atx Anakart

Satıcı: Tekramarket

9.800,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 9800.01
Gigabyte B760 Gaming X WiFi6E Gen5 DDR5 (7600MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 1700P ATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.106,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 10106.43
Gigabyte B760 GAMING X WIFI6E GEN5 B760 SOKET 1700

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 10389.00
Gigabyte Gıgabyte B760 Gamıng x WIFI6E Gen5 B760 Soket 1700

Satıcı: İntekzo

10.691,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 10691.16
Gigabyte B760 GAMING X WIFI6E GEN5 B760 SOKET 1700

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

11.652,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 11652.14

Gigabyte B760 Gaming X WiFi6E Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B760 Gaming X WiFi6E Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B760 Gaming X WiFi6E Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 2x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 2 5x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 6 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Gigabyte B760 Gaming X WiFi6E Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.