Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GIGABYTE B760M AORUS ELITE WIFI6E LGA1700 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Anakart Satıcı: Tekramarket
8.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
1 8509
Gigabyte Gıgabyte B760M Aorus Elıte WIFI6E Gen5 7800MHZ (Oc) Ddr5 M.2 LGA1700 Matx Anakart
Satıcı: Tekramarket | 1 yorum
8.880,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 8880.57
Gigabyte B760M AORUS ELITE WIFI6E GEN5 7800Mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart
9.988,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
3 9998
GIGABYTE B760M AORUS ELITE WIFI6E LGA1700 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
11.885,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 11895
GIGABYTE B760M AORUS ELITE WIFI6E LGA1700 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Anakart Satıcı: ZmTeknoloji
11.916,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 11926
Gıgabyte B760m Aorus Elıte Wıfı6e Lga1700 Ddr5 7600Mhz(Oc) Pcıe 5.0 Çift M.2 Nvme Wifi 6E 2.5Gbe Lan Matx Anakart
Satıcı: onlinealisverisyap
12.184,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 12184.40
Mabeyn Gıgabyte B760M Aorus Elıte WIFI6E LGA1700 Ddr5 7600MHZ(OC) Pcıe 5.0 Çift M.2 Nvme Wifi 6e 2.5gbe Lan Matx Anakart
Satıcı: AESCO
17.444,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
7 17444.42
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM