Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B760M D3HP DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

GIGABYTE B760M D3HP DDR4 LGA1700 DDR4 5333MHz(OC) PCIe 4.0 M.2 NVMe Gigabit LAN mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 4559
Gıgabyte B760m D3hp Ddr4 Hdmı-dp Pcıe 4.0 1700p Matx

Satıcı: ebz

5.275,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 5275.27
Gigabyte B760M D3HP DDR4 5333Mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart 5.301,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5311
Gıgabyte B760m D3hp Ddr4 Hdmı-dp Pcıe 4.0 1700p Matx

Satıcı: ramazanmutlu

5.413,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5413.04
Gigabyte B760M D3Hp Ddr4 Intel B760 Soket 1700 Ddr4 5333Mhz Matx Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

5.428,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 5428.51
GIGABYTE B760M D3HP DDR4 HDMI-DP PCIE 40 1700P mATX 5.413,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5423
GIGABYTE B760M D3HP DDR4 HDMI-DP PCIE 40 1700P mATX 5.437,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5447.35
Gıgabyte B760m D3hp Ddr4 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

5.517,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5517.70
Gıgabyte B760m D3hp Ddr4 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: onlinealisverisyap

5.547,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 5547.30
Gigabyte B760M D3Hp Ddr4 Intel B760 Soket 1700 Ddr4 5333Mhz Matx Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

5.575,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 5575.75
GIGABYTE B760M D3HP DDR4 HDMI-DP PCIE 4.0 1700P mATX

Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 4 yorum

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 5579.07
Gigabyte VGA HDMI DP USB MATX 1700P

Satıcı: Tekramarket

5.793,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5793.00
Gigabyte B760M D3HP DDR4 (5333MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.022,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 6022.74
Gigabyte B760M D3HP D4 1700P Vga Hdmi Dp Usb3.2

Satıcı: UZMANLARPC

6.071,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 6071.33
Gigabyte VGA HDMI DP USB MATX 1700P

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 6189.00
Gıgabyte B760M D3HP Ddr4, 4xddr4, 2xm.2, Dp, Hdmı, Vga, 12-13.14.nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: Core Bilgisayar

7.799,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 7799.29

Gigabyte B760M D3HP DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B760M D3HP DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B760M D3HP DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 5 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B760M D3HP DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.