Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B760M D3HP LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte B760M D3HP DDR5 5600MHz(OC) Soket 1700 M.2 HDMI DP mATX Anakart

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

4.948,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4948.02
Gigabyte B760M D3HP 5600 MHz OC DDR5 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: EbrarBilgisayar

4.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4959.00
Gigabyte B760M D3HP 5600 MHz OC DDR5 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

5.427,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 5427.08
Gigabyte B760M D3HP DDR5 5600MHz(OC) Soket 1700 M.2 HDMI DP mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

5.574,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 5574.56
Gigabyte B760M D3HP DDR5 5600MHz(OC) Soket 1700 M.2 HDMI DP mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

5.840,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5840.01
Gigabyte B760m D3hp D5 5600mhz(oc) Matx 1700p

Satıcı: Tekramarket

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 5899.00
Gigabyte B760m D3hp Ddr5 5600 Mhz 2Xm.2 10G Lan Micro-Atx Soket 1700

Satıcı: EbrarBilgisayar

5.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 5959.00
Gigabyte B760M D3HP 7600Mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart 5.971,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5981
Gıgabyte B760m-D3hp Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

6.188,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 6188.70
Gıgabyte B760M 5600MHZ(OC) DDR5 1700 Pin Matx Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji | 4 yorum

6.819,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 6819.98
GIGABYTE B760M D3HP D5 5600MHZ(OC) MATX 1700P

Satıcı: UZMANLARPC

6.833,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 6833.91
Gigabyte Gıgabyte B760M D3HP Ddr5, 4xddr5, 2xm.2, Dp, Hdmı, Vga, 12-13.14.nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

7.631,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 7631.37

Gigabyte B760M D3HP LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B760M D3HP LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B760M D3HP LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 5 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B760M D3HP LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.