Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B760M-E LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

GIGABYTE B760M E LGA1700 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 4.0 M.2 NVMe Gigabit LAN mATX Anakart

Satıcı: Amazon.com.tr

3.937,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 3947.32
Gigabyte Gıgabyte B760M-E Ddr5 HDMI VGA Dp USB 1700P

Satıcı: incehesap

4.667,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4667.39
Gigabyte B760M-E DDR5 HDMI VGA DP USB 1700P

Satıcı: incehesap

4.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4779.00
GIGABYTE B760M E DDR5 HDMI-DP PCIE 40 1700P mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

5.046,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 5056.2
GIGABYTE B760M E DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 1700P mATX

Satıcı: ZmTeknoloji

5.070,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 5080.15
Gıgabyte B760m E Ddr5 Hdmı-dp Pcıe 4.0 1700p Matx

Satıcı: onlinealisverisyap

5.131,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 5131.07
Gıgabyte B760m E Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

5.144,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5144.90
Gigabyte B760m E Ddr5 (7200Mhz)Oc M.2 Vga/Hdmı/Dp Pcıe 4.0 1700P Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.150,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5150.90
Gıgabyte B760m E Ddr5 Hdmı-dp Pcıe 4.0 1700p Matx

Satıcı: zmteknoloji

5.154,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 5154.89
Gigabyte B760M E DDR5 (7200MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

5.198,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 5198.28
Gigabyte B760M E 7200mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart 5.301,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5311
Gigabyte B760M E DDR5 (7200MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: LowellTeknoloji

5.413,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 5413.46
Gigabyte B760M E DDR5 (7200MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.508,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5508.63
Gigabyte B760M-E DDR5 HDMI VGA DP USB 1700P

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 5659.00
Gigabyte B760M-E Intel B760 Soket 1700 DDR5 7200MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 6.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

15 6339.00
GIGABYTE B760M-E DDR5 HDMI VGA DP USB 1700P

Satıcı: 1DoluDukkan

6.365,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 6365.12
Gigabyte Gıgabyte B760M-E Ddr5 HDMI VGA Dp Pcıe 4.0 16X 1700P Matx

Satıcı: Hızlı Stok

9.209,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 9209.56

Gigabyte B760M-E LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B760M-E LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B760M-E LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B760M-E LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.