Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B760M Gaming X DDR4 Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

GIGABYTE Anakart B760M GAMING X DDR4 GEN5 - 14. nesil Intel Core işlemcileri, 8+1+1 fazlı VRM, 3200 MHz DDR4, 2xPCIe 4.0 M.2, 2.5 GbE LAN, USB 3.2 Gen 1'i destekler

Satıcı: DFS Bilgisayar

6.960,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 6970.27
Gigabyte B760m Gaming X D4 Gen5 1700P Hdmi Dp

Satıcı: Dfsbilgisayar

7.008,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 7008.50
Gigabyte B760M Gaming X Gen5 Intel Lga1700 Ddr4 Micro Atx Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

7.010,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 7010.13
Gigabyte B760M Gaming X D4 Gen5 1700P Hdmi Dp

Satıcı: DFSBilgisayar

7.070,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 7070.79
Gigabyte B760M GAMING X DDR4 GEN5 5333Mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart 7.080,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 7090
Gigabyte B760M Gaming X Gen5 Intel Lga1700 Ddr4 Micro Atx Anakart

Satıcı: Mod Teknoloji

7.173,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 7173.79
Gigabyte B760M Gaming X D4 Gen5 1700P Hdmi Dp

Satıcı: Mod Teknoloji | 6 yorum

7.260,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 7260.34
Gigabyte B760M Gaming X D4 Gen5 1700P Hdmi Dp

Satıcı: DFS Bilgisayar

7.414,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 7414.20
Gigabyte B760M Gaming X D4 Gen5 1700P Hdmi Dp

Satıcı: MOD TEKNOLOJİ

7.734,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 7734.54
Gigabyte B760m Gaming X D4 Gen5 1700P Hdmi Dp

Satıcı: Ucuz Sepet

7.742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7742.50
Gigabyte B760m Gaming X Gen5 Intel Lga1700 Ddr4 Micro Atx Anakart

Satıcı: Uzmanlarpc

7.866,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 7866.75
Gigabyte B760M Gaming X Gen5 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.294,17 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8304.17
GIGABYTE Anakart B760M GAMING X DDR4 GEN5-14. nesil Intel Core işlemcileri, 8+1+1 fazlı VRM, 3200 MHz DDR4, 2xPCIe 4.0 M.2

Satıcı: ZmTeknoloji

8.312,79 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8322.79
Gigabyte B760m Gaming X Gen5 Intel Lga1700 Ddr4 Micro Atx Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.436,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 8436.61
Gıgabyte Anakart B760M Gamıng x Ddr4 Gen5 - 14. Nesil Intel Core Işlemcileri, 8+1+1 Fazlı Vrm, 3200 Mhz Ddr4, 2xpcıe 4.0 M.2, 2.5 Gbe Lan, USB 3.2 Gen 1'i Destekler

Satıcı: Nacario

14.687,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

15 14687.56

Gigabyte B760M Gaming X DDR4 Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B760M Gaming X DDR4 Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B760M Gaming X DDR4 Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 1 5x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B760M Gaming X DDR4 Gen5 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.