Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 Intel B760 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: ebz
7.314,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 7314.91
GIGABYTE B760M GAMING X DDR4 HDMI DP PCIe 16X v4.0 1700p mATX Satıcı: onlinealisverisyap
7.586,89 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 7596.89
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 Intel B760 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: ramazanmutlu
7.695,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 7695.20
Gıgabyte B760m Gamıng X Ddr4 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 1700P Matx
Satıcı: ZmTeknoloji
7.718,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 7718.70
Gıgabyte B760m Gamıng X Ddr4 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 1700P Matx
Satıcı: onlinealisverisyap
7.784,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 7784.70
GIGABYTE B760M GAMING X DDR4 HDMI-DP PCIE 4.0 1700p mATX Satıcı: onlinealisverisyap
7.812,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 7812.91
GIGABYTE B760M GAMING X DDR4 HDMI-DP PCIE 4.0 1700p mATX Satıcı: LowellTeknoloji
8.289,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
7 8289.86
Gigabyte B760M Gaming x D4 1700P HDMI Dp
Satıcı: YEDİGÜN STORE
9.482,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 9482.81
Yok
7.314,91 TL
WiFi 6E (802.11axe)
Fiyat bulunamadı
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM