Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte B760M GAMING X WIFI6E GEN5 7600mhz(OC) M.2 1700p ATX Anakart
8.949,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 8959
Gigabyte Gıgabyte B760M Gamıng x WIFI6E Gen5 7600MHZ (Oc) Ddr5 M.2 LGA1700 Atx Anakart
Satıcı: Tekramarket
9.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 9699.00
Gıgabyte B760m Gamıng X Wıfı6e Gen5 7600Mhz(Oc) Ddr5 Lga 1700 M.2 Hdmı Dp Matx Anakart
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
10.085,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 10085.90
GIGABYTE B760M GAMING X WIFI LGA1700 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Gaming Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
10.593,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 10603
GIGABYTE B760M GAMING X WIFI LGA1700 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Gaming Anakart Satıcı: ZmTeknoloji
10.612,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 10622
Gıgabyte B760m Gamıng X Wıfı Lga1700 Ddr5 7600Mhz(Oc) Pcıe 5.0 Çift M.2 Nvme Wifi 6E 2.5Gbe Lan Matx Gaming Anakart
Satıcı: onlinealisverisyap
10.871,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 10871.00
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM