Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B760M H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte B760M-H-DDR4 Intel B760 Soket 1700 DDR4 3200MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 4.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 4759.00
Gigabyte B760M-H D4 1700P Vga Hdmi

Satıcı: incehesap

4.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 4959.00
Gigabyte B760M H DDR4 Intel B760 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

4.967,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 4967.08
Gigabyte B760M H DDR4 Intel B760 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: incehesap

4.967,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 4967.10
Gigabyte B760M H 3200Mhz M.2 1700p mATX DDR4 Anakart 4.928,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4938
GIGABYTE B760M-H DDR4 HDMI PCIE 4.0 1700P MATX

Satıcı: onlinealisverisyap

4.955,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 4965.48
Gıgabyte B760m H 3200Mhz(Oc) Ddr4 Soket 1700 M.2 Hdmı D-Sub Matx Anakart

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.009,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5009.70
GIGABYTE B760M H 5333 MHz DDR4 Micro-ATX LGA1700 Anakart

Satıcı: Tekramarket | 2 yorum

5.021,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 5021.07
Gıgabyte B760m-H Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

5.047,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5047.40
Gigabyte B760M-H D4 1700P Vga Hdmi

Satıcı: onlinealisverisyap

5.104,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 5104.93
Gigabyte B760M H DDR4 (3200MHz)OC M.2 VGA/HDMI PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: incehesap

5.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 5169.00
Gigabyte B760M H DDR4 (3200MHz)OC M.2 VGA/HDMI PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 5399.00
Gigabyte Gıgabyte B760M H Ddr4 M.2 HDMI Matx 1700P

Satıcı: TechnoGet

5.910,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 5910.66
GIGABYTE B760M H DDR4 M.2 HDMI MATX 1700P

Satıcı: 1DoluDukkan

6.365,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 6365.12

Gigabyte B760M H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B760M H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B760M H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Micro ATX (mATX)
• Boy 23 cm
• En 21.5 cm

Gigabyte B760M H DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.