Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B760M H V2 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte B760M-H-V2 8000Mhz OC DDR5 LGA1700 Anakart

Satıcı: İNTROS

4.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 4389.00
Gigabyte B760M-H-V2 8000Mhz OC DDR5 LGA1700 Anakart

Satıcı: İntros

4.388,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 4398.99
Gigabyte B760M-H-V2 8000Mhz OC DDR5 LGA1700 Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

5.218,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 5228.88
Gigabyte Intel LGA1700 MATX B760M H V2 Anakart

Satıcı: İntros

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 5299.00
Gigabyte Intel Lga1700 Matx B760m H V2 Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

5.306,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 5306.81
Gigabyte Intel Lga1700 Matx B760m H V2 Anakart

Satıcı: zmteknoloji

5.330,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 5330.81
Gigabyte B760m-H-V2 8000Mhz Oc Ddr5 Lga1700 Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

5.348,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5348.20
Gigabyte Intel LGA1700 MATX B760M H V2 Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

5.375,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 5375.99
Gigabyte B760m H V2 Ddr5 (8000Mhz)Oc M.2 Hdmı/Dp Pcıe 4.0 1700P Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.431,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 5431.40
Daisy Home Gigabyte B760M-H-V2 8000MHZ Oc Ddr5 LGA1700 Anakart

Satıcı: BYSISMAN

9.111,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 9111.35

Gigabyte B760M H V2 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B760M H V2 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B760M H V2 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 1 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B760M H V2 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.