Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B840M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte B840M DS3H Amd B860M Soket Am5 Ddr5 8200MHZ(OC) M.2 Anakart

Satıcı: pandorra teknoloji | 2 yorum

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 5579.07
GIGABYTE B840M DS3H 8200MHz OC DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP mATX Anakart

Satıcı: Pandora Ticaret

5.827,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 5827.06
Gıgabyte B840M DS3H, 4xddr5, 2xm.2, 2xdp, Hdmı, Type-C, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: GÖLGE TEKNOLOJİ

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 7199.00
Gıgabyte B840m Ds3h, 4Xddr5, 2Xm.2, 2Xdp, Hdmı, Type-C, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

8.212,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 8212.10
GIGABYTE B840M DS3H, 4xDDR5, 2xM.2, 2xDP, HDMI, Type-C, AM5 Soket GAMING Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.471,54 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8481.54
GIGABYTE B840M DS3H, 4xDDR5, 2xM.2, 2xDP, HDMI, Type-C, AM5 Soket GAMING Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

8.499,22 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8509.22
Gigabyte B840m Ds3h Soket Am5 Ddr5 8200mhz Oc Matx Gaming Aaaa11gıg0039

Satıcı: onlinealisverisyap

8.617,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 8617.13
Gıgabyte B840m Ds3h, 4Xddr5, 2Xm.2, 2Xdp, Hdmı, Type-C, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

8.625,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8625.90
Gigabyte B840m Ds3h Soket Am5 Ddr5 8200mhz Oc Matx Gaming Aaaa11gıg0039

Satıcı: zmteknoloji

8.644,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 8644.74
GIGABYTE B840M DS3H AMD AM5 mATX ULTRA DURABLE Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.824,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 8834.78
Gigabyte B840M DS3H Soket AM5 DDR5 8200MHz (OC) mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.714,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 9714.65
GIGABYTE B840M DS3H 8200MHz OC DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.042,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 10042.56
Gigabyte B840M DS3H Soket AM5 DDR5 8200MHz (OC) mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.144,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 10144.00

Gigabyte B840M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B840M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B840M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 1x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2580
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2580 25110
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-C Azami Hızı USB 5 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 2 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B840M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.