Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B840M H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

GIGABYTE B840M H DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 7200+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

4.256,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 4256.01
Gigabyte B840M H 7200mhz(OC) M.2 AM5 mATX Anakart 4.278,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 4288
Gigabyte B840M H DDR5 M.2 HDMI DP MATX AM5

Satıcı: incehesap

4.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 4619.00
Gigabyte Gıgabyte B840M H Ddr5 Amd B840 Am5 Soket Ddr5 7200+(OC)MHZ Matx Anakart

Satıcı: Tekramarket | 1 yorum

4.695,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4695.57
Gıgabyte B840m H Ddr5 Amd B840 Am5 Soket Ddr5 7200+ Oc Mhz Matx Aaaa11gıg0055

Satıcı: Tekramarket

4.731,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 4731.09
Gıgabyte B840m H Ddr5 Amd B840 Am5 Soket Ddr5 7200+ Oc Mhz Matx Aaaa11gıg0055

Satıcı: ramazanmutlu

4.888,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4888.61
GIGABYTE B840M H DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 7200+(OC)MHz mATX Anakart 4.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4909.00
Gıgabyte B840m H Ddr5 M.2 Hdmı Dp Matx Am5

Satıcı: Dfsbilgisayar

4.952,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 4952.50
GIGABYTE B840M H DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 7200+(OC) MHz mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

4.931,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4941.08
GIGABYTE B840M H DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 7200+(OC) MHz mATX Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

4.954,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4964.91
GIGABYTE B840M H DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 7200+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

5.018,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 5018.13
Gigabyte B840m H Ddr5 (7200Mhz)Oc M.2 Hdmı/Dp Pcıe 4.0 Am5 Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.029,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 5029.40
GIGABYTE B840M H DDR5 M.2 HDMI DP MATX AM5

Satıcı: DFSBilgisayar

5.031,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 5031.10
Gigabyte B840M H DDR5 M.2 HDMI DP MATX AM5

Satıcı: DFS Bilgisayar

5.239,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 5239.20
GIGABYTE B840M H DDR5 M.2 HDMI DP MATX AM5

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.382,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

15 5382.54
Gigabyte Gıgabyte B840M H Ddr5 M.2 HDMI Dp Matx Am5

Satıcı: TechnoGet

5.787,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

16 5787.28

Gigabyte B840M H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B840M H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B840M H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 1 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 4 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B840M H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.