Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B850 Eagle WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

GIGABYTE ANAKART AMD AM5 ATX B850 EAGLE WIFI6E

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

9.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 9559
Gigabyte B850 Eagle Wıfı 6e Ddr5 8200 Oc M.2 Am5 Atx Anakart 9m

Satıcı: AptekTeknoloji

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 9499.00
Gigabyte B850 Eagle WIFI 6E DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Aptek Teknoloji

9.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 9549.00
Gigabyte B850 Eagle Wıfı 6e Ddr5 8200 Oc M.2 Am5 Atx Anakart 9m

Satıcı: chmbilgiteknoloji

9.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 9555.00
Gigabyte B850 Eagle WIFI 6E DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Aptekteknoloji

9.590,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9590.81
Gigabyte B850 Eagle Wıfı 6e Ddr5 8200 (Oc) M.2 Am5 Atx Anakart

Satıcı: Aptek | 4 yorum

9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 9699.00
Gigabyte B850 Eagle Wıfı6e Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart

Satıcı: APTEK

9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9699.00
Gigabyte B850 Eagle Wıfı6e Ddr5 M.2 Hdmı Dp Atx Am5

Satıcı: Aptek Teknoloji

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 10299.00
Gigabyte B850-EAGLE-WIFI6E 8200MHz OC DDR5 AM5 M.2 HDMI DisplayPort ATX Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

12.849,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12859
Gıgabyte B850 Eagle Wıfı6e Amd B850 Am5 Ddr5 Soket 8200Mt/S Wi-Fi 6E Atx Anakart

Satıcı: TEBİLON

12.998,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12998.70
Gigabyte B850 Eagle WIFI 6E DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Tebilon

13.314,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 13314.47
Gigabyte B850 Eagle Wıfı6e Ddr5 M.2 Hdmı Dp Atx Am5

Satıcı: TEBİLON

13.902,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 13902.30
Gigabyte B850 Eagle WIFI 6E DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

14.706,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 14706.72

Gigabyte B850 Eagle WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B850 Eagle WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B850 Eagle WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 3x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 22110 PCIe Gen.4x2 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-C Azami Hızı USB 5 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Gigabyte B850 Eagle WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.