Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte B850m Aorus Elıte Wıfı6e Amd B850 Am5 Ddr5 Soket 8200mt/s Matx Anakart

Satıcı: TEBİLON

11.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 11329.00
Gıgabyte B850m Aorus Elıte Wıfı6e Amd B850 Am5 Ddr5 Soket 8200Mt/S Matx Anakart

Satıcı: TEBİLON

11.893,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 11893.70
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E AMD B850 AM5 DDR5 Soket 8200MT/s mATX Anakart

Satıcı: Tebilon

12.182,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 12182.65
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E LGA1851 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Anakart

Satıcı: TEBILON

12.579,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 12589.17
Gigabyte B850M AORUS ELITE WIFI6E AMD B850 AM5 DDR5 Soket 8200MT/s mATX Anakart

Satıcı: TEBİLON

12.720,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 12720.51
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E LGA1851 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

14.259,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 14269
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E LGA1851 DDR5 7600MHz(OC) PCIe 5.0 Çift M.2 NVMe WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

14.278,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 14288
Gıgabyte B850m Aorus Elıte Wıfı6e Lga1851 Ddr5 7600Mhz(Oc) Pcıe 5.0 Çift M.2 Nvme Wifi 6E 2.5Gbe Lan Matx Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

14.492,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 14492.40
Gigabyte Gıgabyte B850M Aorus Elite WIFI6E Anakart - Amd Ryzen 9000 Serisi Işlemciler, Dijital 12+2+2 Fazlı Vrm, 8200 Mhz'e Kadar Ddr5 (O.c.), 1x Pcıe 5.0 + 1x Pcıe 4.0 M.2, Wi-Fi 6e, 2.5 Gbe Lan

Satıcı: TEBİLON

15.825,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 15825.34

Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Siyah 11.329,00 TL
Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Beyaz 11.499,00 TL

Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 11 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0 5x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Yok
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Cem B****** Profil Resmi

2 yorum

Cem B****** Admin B850M yerine B860M modellerinin fiyatları listelenmiş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Cem B****** Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.