4.7 (1 oy) / 2 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B850M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte B850m Ds3h Ddr5 8200 Oc M.2 Am5 Matx Anakart 9mb85ms3h

Satıcı: ebz

7.656,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 7656.23
Gigabyte B850M DS3H DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 mATX Anakart

Satıcı: ADAESPOR

7.725,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 7725.41
Gigabyte B850m Ds3h Ddr5 8200 Oc M.2 Am5 Matx Anakart 9mb85ms3h

Satıcı: ramazanmutlu

7.882,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 7882.34
Gigabyte B850M DS3H DDR5 8200 (OC) M.2 AM5 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

7.896,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 7896.61
GIGABYTE B850M DS3H DDR5 HDMI DP-TYPEC PCIE 5.0 AM5 mATX 7.941,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 7951.09
GIGABYTE B850M DS3H DDR5 HDMI DP-TYPEC PCIE 5.0 AM5 mATX 7.968,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 7978.19
Gıgabyte B850m Ds3h Ddr5 Hdmı Dp-Typec Pcıe 5.0 Am5 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

8.086,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 8086.80
Gıgabyte B850m Ds3h Ddr5 Hdmı Dp-Typec Pcıe 5.0 Am5 Matx

Satıcı: ramazanmutlu

8.116,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 8116.30
GIGABYTE B850M DS3H LGA1851 DDR5 7200MHz(OC) PCIe 5.0 M.2 Gigabit LAN USB 3.2 mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.339,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 8349.61
Gigabyte B850M DS3H Ddr5 8200 (Oc) M.2 Am5 Matx Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

8.367,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 8367.00
Gigabyte B850M DS3H DDR5 (8200MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.105,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 9105.22
Gigabyte B850M DS3H Soket AM5 8200MHz (OC) ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 9.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 9889.00
Gıgabyte B850M DS3H, 4xddr5, 2xm.2, 2xdp, Hdmı, Type-C, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.932,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 10932.01
GIGABYTE B850M DS3H, 4xDDR5, 2xM.2, 2xDP, HDMI, Type-C, AM5 Soket GAMING Anakart

Satıcı: MAESKO

11.854,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 11854.03

Gigabyte B850M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B850M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B850M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s) 2580 25110
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2580 25110
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 2 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B850M DS3H AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Serdar S**** Profil Resmi

1 yorum

Serdar S**** @admin bu kartın DisplayPort versiyonu 1.4. Yanlış yazılmış. Kendi sitesinde ve itopya gibi yerlerden teyit edebilirsiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Serdar S**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.