Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B860 DS3H LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte B860 Ds3h Ddr5 Hdmı-dp Type-c Pcıe 5.0 1851p Atx

Satıcı: ebz

7.975,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 7975.47
Gıgabyte B860 Ds3h Ddr5 Hdmı-dp Type-c Pcıe 5.0 1851p Atx

Satıcı: ramazanmutlu

8.213,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 8213.06
Gıgabyte Gıgabyte B860 Ds3H Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: ramazanmutlu

8.227,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 8227.17
GIGABYTE B860 DS3H DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 5.0 1851P ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

8.279,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8289.68
GIGABYTE B860 DS3H DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 5.0 1851P ATX 8.307,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8317.15
Gıgabyte B860 Ds3h Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

8.430,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8430.90
Gıgabyte B860 Ds3h Ddr5 Hdmı Type-C Dp Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: ramazanmutlu

8.456,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8456.20
Gıgabyte Gıgabyte B860 Ds3H Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: onlinealisverisyap

8.525,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 8525.86
GIGABYTE B860 DS3H 7200 MHz DDR5 ATX LGA1851 Anakart

Satıcı: Hepsiburada

8.739,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 8739.08
Gigabyte B860 DS3H DDR5 (9066MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 1851P ATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.223,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 9223.74
GIGABYTE B860 DS3H DDR5 HDMI TYPE-C DP PCIE 5.0 1851p ATX

Satıcı: Hızlı Stok

11.981,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 11981.89

Gigabyte B860 DS3H LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B860 DS3H LGA 1851 Soket Anakart Ürün Ailesi

Gigabyte B860 DS3H LGA 1851 Soket Anakart Wi-Fi: Yok 7.975,47 TL
Gigabyte B860 DS3H WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Wi-Fi: Var 8.739,08 TL

Gigabyte B860 DS3H LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B860 DS3H LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 5 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 4x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s) 2580 25110
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2580 25110
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 5 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 2.1
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Gigabyte B860 DS3H LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.