Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte B860-Eagle WIFI6E DDR5 9066 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart Satıcı: Prime
8.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 8499.00
Gigabyte B860 Eagle WIFI6E DDR5 9066 (OC) M.2 1851p ATX Anakart
Satıcı: ALANYA TEMPO BİLGİSAYAR
11.159,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 11159.07
GIGABYTE B860 EAGLE WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 5.0 1851P ATX
13.809,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 13819
GIGABYTE B860 EAGLE WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 5.0 1851P ATX
13.843,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 13853
Gıgabyte B860 Eagle Wıfı6e Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Atx
Satıcı: ZmTeknoloji
14.050,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 14050.90
Gıgabyte B860 Eagle Wıfı6e Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Atx
Satıcı: onlinealisverisyap
14.157,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 14157.60
Gigabyte B860-Eagle WIFI6E DDR5 9066 (OC) M.2 AM5 ATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
14.217,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 14217.01
Gigabyte B860 EAGLE WIFI6E Soket 1851 DDR5 9066(OC) MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
14.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
8 14499.00
Gigabyte B860 Eagle WiFi 6E DDR5 9066 MHz (OC) 2xM.2 DP HDMI 2.5G LAN Wi-Fi 6E Micro-ATX Soket 1851 Satıcı: onlinealisverisyap
15.847,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
9 15847.75
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM15 yorum