Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B860 Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte B860 Gamıng X Wıfı6e B860 Ddr5 9066 Lga1851 Anakart

Satıcı: teknostok

10.339,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 10339.94
Gıgabyte B860 Gamıng X Wıfı6e B860 Ddr5 9066 Lga1851 Anakart

Satıcı: Uzmanlarpc

10.710,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 10710.10
Gigabyte B860 Gaming X Wifi 6E D5 1851P Type-C

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 10725.00
GIGABYTE B860 GAMING X WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 5.0 1851P ATX 10.717,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 10727
Gıgabyte B860 Gamıng X Wıfı6e Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

10.896,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 10896.80
Gigabyte B860 Gaming X Wifi 6E D5 1851P Type-C

Satıcı: UZMANLARPC

10.980,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 10980.41
GIGABYTE B860 GAMING X WIFI6E 7200 MHz DDR5 ATX LGA1851 Anakart

Satıcı: Hepsiburada

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 10999.00
Gigabyte B860 Gaming X WiFi6E 9066MHz OC DDR5 Soket 1851 M.2 USB4 HDMI DP ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

11.034,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 11034.82
Gigabyte B860 Gaming X WiFi6E 9066MHz OC DDR5 Soket 1851 M.2 USB4 HDMI DP ATX Anakart

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

11.882,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 11882.76
Gigabyte B860 Gaming X WiFi6E 9066MHz OC DDR5 Soket 1851 M.2 USB4 HDMI DP ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

12.295,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 12295.19
Binbir Göz Bilgisayar Gıgabyte B860-GAMING-X-WIFI6E 4x Ddr5 Dp/hdmı/type-C 3x M.2 Usb3.2 1851P Anakart

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

15.212,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 15212.82

Gigabyte B860 Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B860 Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Gigabyte B860 Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 2x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s) 2580 25110
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 144 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 5x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 2.1
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B860 Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.