Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B860M D3HP LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte B860m D3hp Ddr5 9066mhz Oc M.2 1851p Matx Anakart 9mb8

Satıcı: ebz

7.233,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7233.95
Gigabyte B860m D3hp Ddr5 9066mhz Oc M.2 1851p Matx Anakart 9mb8

Satıcı: ramazanmutlu

7.444,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 7444.16
Gigabyte B860M D3HP DDR5 9066MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

7.458,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 7458.64
GIGABYTE B860M D3HP DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 1851p mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

7.492,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7502.48
GIGABYTE B860M D3HP DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 1851p mATX

Satıcı: ZmTeknoloji

7.519,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7529.08
Gigabyte B860m D3hp 9066Mhz(Oc) M.2 1851P Matx Anakart

Satıcı: TEKNOFS

7.604,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 7604.80
Gıgabyte B860m D3hp Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 1851P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

7.630,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 7630.90
Gigabyte B860M D3HP DDR5 9066MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

7.715,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 7715.74
Gigabyte B860M D3HP DDR5 9066MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: Seyf Teknoloji | 1 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 7999.00
Gigabyte B860M D3HP DDR5 9066MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.589,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 8589.82
Binbir Göz Bilgisayar Gıgabyte B860M-D3HP 4x Ddr5 Dp/hdmı 2x M.2 Usb3.2 1851P Anakart

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

11.427,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 11427.78

Gigabyte B860M D3HP LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B860M D3HP LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B860M D3HP LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 2.1
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B860M D3HP LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.