Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte B860M Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte B860M Gamıng x WIFI6E Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Matx

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

8.108,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 8108.67
GIGABYTE B860M GAMING X WIFI6E LGA1851 DDR5 7200MHz(OC) PCIe 5.0 M.2 WiFi 6E 2.5GbE LAN mATX Gaming Anakart

Satıcı: EbrarBilgisayar

8.005,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 8015.62
Gıgabyte Gıgabyte B860M Gamıng X Wıfı6E Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Matx

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

8.005,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 8005.62
Gigabyte B860m Gamıng X Wıfı6e Anakart 9mb86mgm6-00-g10

Satıcı: EbrarBilgisayar

8.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 8029.00
Gigabyte B860m Gamıng X Wıfı6e Anakart 9mb86mgm6-00-g10

Satıcı: chmbilgiteknoloji

8.096,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8096.00
Gıgabyte Gıgabyte B860M Gamıng X Wıfı6E Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Matx

Satıcı: T-sync

9.399,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 9399.06
Gigabyte B860M Gaming X WiFi6E DDR5 (9200MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 1851P mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.677,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 10677.56
Gıgabyte B860m Gaming X Wıfı6e D5 1851P Type-C

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 10725.00
GIGABYTE B860M GAMING X WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 5.0 1851P mATX 10.717,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 10727
GIGABYTE B860M GAMING X WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 5.0 1851P mATX 10.736,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 10746
Gıgabyte B860m Gamıng X Wıfı6e Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 1851P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

10.896,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 10896.80
Gigabyte B860M Gaming X WiFi6E DDR5 (9200MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 1851P mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

12.295,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 12295.19
Gigabyte Gıgabyte B860M-GAMING-X-WIFI6E 4x Ddr5 Dp/hdmı/type-C 2x M.2 Usb3.2 1851P Anakart

Satıcı: Hızlı Stok

15.124,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 15124.75

Gigabyte B860M Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte B860M Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte B860M Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2580 25110
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 144 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 1 5x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 2.1
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 144 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte B860M Gaming X WiFi6E LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.