Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Gigabyte H610M D3W D4 1700P Vga Hdmi Usb3.2
Satıcı: Lowell Teknoloji
3.579,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 3579.57
Gigabyte H610m D3w Ddr4 (3200Mhz)Oc M.2 Hdmı/Dp Pcıe 4.0 1700P Matx Anakart
Satıcı: Lowell Teknoloji
3.439,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
2 3439.90
Gigabyte Intel Lga1700 Matx H610m D3w Ddr4 Anakart Satıcı: lowellteknoloji
3.541,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 3541.08
Gigabyte Intel LGA1700 MATX H610M D3W DDR4 Anakart Satıcı: LowellTeknoloji
3.618,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 3618.06
GIGABYTE H610M D3W H610 DDR4 (Vga Yok) GLan mATX HDMI USB3.2 M2 DP 1700p Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
3.570,31 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 3580.31
Gigabyte Intel Lga1700 Matx H610m D3w Ddr4 Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
3.629,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 3629.01
GIGABYTE H610M D3W H610 DDR4 (Vga Yok) GLan mATX HDMI USB3.2 M2 DP 1700p Anakart Satıcı: ZmTeknoloji
3.588,93 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 3598.93
Gıgabyte H610m D3w H610 Ddr4 (Vga Yok) Glan Matx Hdmı Usb3.2 M2 Dp 1700P Anakart
Satıcı: onlinealisverisyap
3.661,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
8 3661.60
Gigabyte H610M D3W D4 1700P Vga Hdmi Usb3.2 Satıcı: Lowell Teknoloji
3.675,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
9 3675.33
Gigabyte Intel LGA1700 MATX H610M D3W DDR4 Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
3.675,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
10 3675.60
GIGABYTE H610M D3W DDR4 Anakart - 14. Nesil Intel Core CPU'ları, 5+1+1 fazlı VRM, 3200MHz DDR4'e kadar, 1xPCIe 3.0 M.2, 1GbE LAN, USB 3.2 Gen 1'i destekler Satıcı: Tekramarket
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
11 3709
Gigabyte H610M D3W D4 1700P Vga Hdmi Usb3.2 Matx Intel Anakart
Satıcı: Alensoft Bilgisayar
4.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
12 4000.00
Gigabyte H610M D3W D4 1700P Vga Hdmi Usb3.2 Satıcı: UZMANLARPC
4.213,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
13 4213.64
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM