Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte H610M H V3 DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Gigabyte H610M-H-V3 DDR4 3200mhz 1xvga 1xhdmı 1xm.2 Usb 3.2 Matx 1700p (12. / 13. Ve 14. Nesil CPU)

Satıcı: Megalodon

3.179,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 3179.09
Gigabyte H610M H V3 DDR4 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: PETCOM | 6 yorum

3.440,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 3440.71
Gigabyte H610M H V3 D4 1700P VGA HDMI Usb3.2

Satıcı: ÇAĞRI BİLİŞİM

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 3900.00
Gigabyte H610M H V3 3200Mhz M.2 1700p mATX DDR4 Anakart 3.946,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3956
Gıgabyte H610m H V3 3200Mhz Ddr4 Soket 1700 M.2 Usb 3.2 Hdmı D-Sub Matx Anakart

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

4.021,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 4021.40
Gigabyte H610M H V3 D4 1700P VGA HDMI Usb3.2 Matx Anakart

Satıcı: QUEENCK | 4 yorum

4.184,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4184.07
Gigabyte H610m H V3 D4 1700P Vga Hdmi Usb3.2

Satıcı: Ucuz Sepet

4.241,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 4241.70
GIGABYTE H610M H V3 DDR4 ANAKART INTEL LGA1700 MATX

Satıcı: Kraft online

4.355,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 4355.80
Gigabyte H610M H V3 DDR4 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: KraftOnline

4.359,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 4359.33
Gigabyte H610M H V3 D4 1700P Vga Hdmi Usb3.2

Satıcı: YEDİGÜN STORE

4.959,73 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 4969.73
GIGABYTE H610M H V3 DDR4 3200MHZ(OC) M.2 HDMI DSUB MATX 1700P

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.333,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 5333.04

Gigabyte H610M H V3 DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte H610M H V3 DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte H610M H V3 DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte H610M H V3 DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.