Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gıgabyte H610M H Intel H610 3200 MHz DDR5 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: ebz
3.351,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 3351.55
Gıgabyte H610M H Intel H610 3200 MHz DDR5 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: ramazanmutlu
3.417,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 3417.75
GIGABYTE H610M H DDR5 HDMI DVI DP PCIe 16X v4.0 1700p mATX Satıcı: onlinealisverisyap
3.373,71 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 3383.71
GIGABYTE H610M H H610 DDR5 Vga GLan mATX HDMI M2 1700p Anakart Satıcı: ramazanmutlu
3.434,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 3434.21
Gıgabyte H610m H Ddr5 Hdmı Pcıe 16X V4.0 1700P Matx
Satıcı: onlinealisverisyap
3.459,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
5 3459.80
GIGABYTE H610M H H610 DDR5 Vga GLan mATX HDMI M2 1700p Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
3.473,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 3473.51
Gıgabyte H610m H H610 Ddr5 Vga Glan Matx Hdmı M2 1700P Anakart
Satıcı: Lowell Teknoloji
3.496,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 3496.00
Gıgabyte H610M-H Intel® H610 Motherboard DDR5 With 6+1+1 Hybrid Phases Digital Vrm Design Pcıe
Satıcı: ZmTeknoloji | 4 yorum
3.790,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 3790.28
Gıgabyte H610M H Ddr5 HDMI Pcıe 16X V4.0 1700P Matx
Satıcı: Core Bilgisayar
4.938,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
9 4938.45
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM